Український електро-фольк гурт Go_A презентував кліп та нову пісню "Русалочки".

Відомий український електро-фольк гурт Go_A презентував новий кліп та нову пісню "Русалочки" , повідомляє інтернет-журнал Соліст. Електро-фольк гурт Go_A знову порадував своїх шанувальників новою гарною роботою та мелодічною піснею.

Історію написання цієї пісня розказала в коментарях до відео солістка гурту Катя. Вона написала, що коли вона вивчала фольклор, то познайомилася з групою бабусь, яких переселили зі своїх домівок з Чорнобильської зони через катастрофу на АЕС. Ті бабусі показали Каті магічний ритуал проводжання русалок до лісу. Для неї це було дуже цікаво!

Ще тоді ці магічні дії надихнули Катю на створення цієї пісні.

Наші предки завжди використовували силу води, силу своєї землі, земних та водяних істот для захисту свого краю. Ці обряди збереглись до наших днів. Згадайте, наприклад, українські обряди на Івана Купала або на інші свята.

український електро-фольк гурт Go_A презентував новий кліп та нову пісню

Зараз українці просять у води, у неба, у землі, у природи дати сил вистояти проти злодійської навали варварів зі сходу, які вкотре в історії України хочуть знищити українців, підкорити їх собі. Забрати в них іх землю, культуру, мову, дітей та домівки.

Але цього не буде! Перемога буде за Україною і українцями! Весь світ підтримує їх боротьбу за незадежність та за свою державу!

Підтримати Україну

Стяг України

В зйомках кліпу прймав участь фольклорний ансамбль «Берегиня». Стареньки бабусі пережили окупацію свого села на півночі України. Вони бачили своїми очма, який вбивчий "руський мир" несли окупанти на українську землю.

 фольклорний ансамбль Берегиня

Під відео є дуже багато вдячних коментарів до гурту Go_A та на підтримку української культури, українського народу. Відео має більш ніж 412 тис. переглядів!

Нагадаю, що музиканти фольк-гурту Go_A успішно виступили на пісенному конкурсі Євробачення в період пандемії коронавіруса. В цьому році вони були запрошені в Лондон разом з іншими українськими музикантами та виконавцями для музичної презентації України.

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, її війська перейшли кордони незалежної України та пішли в наступ на Київ та інші міста, села України. Російські війська мали завдання за три дні окупувати всю Україну. Та воїни ЗСУ, Прикордоні війська, Авіація, Артилерія, війська ППО, Нацгвардія, моряки, весь народ України дали відсіч агресору!

США, Великобританія, страни ЄС надають Україні фінансову та військову допомогу в її боротьбі за незалежність, за що їм велика подяка! В 2022 році Україна подала заявку в ЄС , в військовий союз НАТО. Український народ бачить своє майбутнє серед розвинутих європейських країн в центрі Європи.

20-21 травня в Японії відбувся саміт країн G7 за участю Володимира Зеленського.

Україна була, є і буде завжди! Слава Україні та її героїчному народу!!

Підтримуйте українських виконавців та слідкуйте за музичними та іншими подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Рок-гурт Антитіла гастролює та продовжує творчу діяльність, збираючи кошти на допомогу ЗСУ.

Український дует "Творчі" зайняв шосте місце на Євробаченні 2023. Переможець - конкурсантка Лорін зі Швеції.

Оля Полякова, Анна Трінчер, POSITIFF заспівали разом та збирають кошти на дрони для ЗСУ.

Віталій Козловський та Світлана Тарабарова заспівали дуетом в пам'ять загиблих воїнів України.

Рок-гурт The HARDKISS показав нову потужну пісню "Маяк" та відеокліп до неї.