Україна здобула статус країни кандидата в ЄС.

23 червня Європейський парламент прийняв історичне рішення для України, він ухвалив свою резолюцію із закликом надати статус кандидата на членство в Європейському Союзі для України.

Стяги ЄС та України

Таке рішення - надати право стати кандидатом в ЄС, було прийнято і для Молдови, а також парламентарі підтримали європейську перспективу для Грузії.Резолюцію підтримали 529 депутатів Європарламенту, проти висловилися 45, ще 14 - утрималися.

Депутати Європарламенту зазначили, що Україні потрібно буде виконати ще багато реформ та прийняти безліч нових законів, адаптованих під європейське законодавство, щоб набути повноправного членства в ЄС.На це треба багато часу.

Українська влада декларує, що прикладе всі сили, щоб скоротити цей час - набуття повноправного членства в ЄС.

Президент Володимир Зеленский подякував всім парламентарям та країнам ЄС, які підтримали рішення українського народу та його європейський вибір.

Ще вісім з половиною років тому українці вийшли на Майдан, щоб підтвердити свій європейський вибір. Це було нелегко, бо з початку влада Януковича хотіла придушити ці намагання та бажання українців жити в європейській, вільній країні. Потім Путін розповчав війну проти України та його народу, розпаливши сєпаратиські настрої на сході України та анексувавши Крим.

Українці зі зброєю в руках захистили та захищають свій вибір - свободної, демократичної та суверенної держави!В 2014 році підписано та ратифіковано Угоду по Асоціації з ЄС.

Підтримати Україну

Стяг України

З 24 лютого цього року українці відбивають повономасштабне вторгнення російської армії в Україну! Україна вистояла, завдала відсіч окупантам, яких відкинула від Києва, Чернігова, Сум, Житомира, Полтави та інших міст. Зараз бої ведуться за Херсонську, Запорізьку,Луганську та Донецьку область! Україна переможе! Слава воїнам України!!