Розміщення реклами, прес-релізів, статті на сайті інтернет-журнал Соліст (Solist).

Шановні рекламодавці та користувачі мережі інтернет. Запрошую розмістити на сайті Ваш прес-реліз, рекламну статтю, іншу рекламу.

Направляйте Ваші пропозиції. Всі вони будуть розглянуті. Пропозиції надсилайте на емейл, через біржи.ру закази не приймаються. Можливо зробити заказ через біржу prnews.io , якщо хочете спрацювати через посередника.

Інтернет-журнал Соліст має вже більш чим 12-річну історію, більше 1 600 сторінок в мережі інтернет на тему музики, культури, суспільства, економіки, підприємництва, спорту, літератури та іншого.

На сторінках інтернет-журналу Соліст Ви знайдете цікаву, аргументовану, унікальну інформацію, авторські огляди музикальних новинок, відеокліпів, пісень, різних спортивних подій, огляди футбольних матчів. Для підприємців - економічні, юридичні та податкові консультації, розсилка новин рубрики "Щоденник підприємця".

Головний наш читач - це жінки та чоловіки віком від 25 до 45 років, при тому вага читачів-жінок більша - 65%. Вже багато років сайт має свою сторінку в соціальній мережі - Фейсбук.

Наші читачі переважно - це Україна, також сайт читають користувачі з ЄС, США, Канади, Великобританії, Казахстану та інших держав. 20-25% це постійні читачі сайту.

Можливо написання автором сайту прес-релізу, обзору Вашого сайту, консультації чи статті. Допомога в верстці Вашого сайту, блогу.

Присилайте Ваші пропозиції на solist2@gmail.com.

Сайт не рекламує алкогольні напої та тютюн.

Якщо Вам сподобався інтернет-журнал Соліст, то рекомендуйте друзям наш сайт через соціальні мережі. Підтримайте сайт фінансово, частина цих коштів піде на податки та відновлення України. Розмістіть посилання або нашу кнопку на своєму сайті, блозі.

Підтримати
інтернет-журнал Соліст
(Монобанка)

Позначте та скопіюйте (Ctrl+C) код в формі нижче, а потім вставьте (Ctrl+V) його в код html на своїй інтернет-сторінці.

интернет-журнал Солист

Зробіть собі закладку сайту для майбутнього партнерства.

До зустрічі на сторінках сайту!

Автор та головний редактор сайту - Андрій Зацепін.