Рок-гурт Антитіла гастролює та продовжує творчу діяльність, збираючи кошти на допомогу ЗСУ.

Рок-гурт Антитіла в червні дасть декілька концертів в Україні - 16 червня в Ужгороді, та 18 червня в Чернівцях, повідомляє інтернет-журнал Соліст. Весною 2023 року рок-гурт Антитіла з дозволу українського військового командування виїхав на гастролі в Європу. Вони дали концерти в Англії, Чехії, Німеччині, Польщі, Ізраїлі, Франції. 12 міст та повних концертних майданчиків прихільників творчості українських рок-музикантів. На зароблені кошти від концертів музиканти перерахували 1 млн 100 тис. грн до свого благодійного фонду, закривши збір коштів на антидронові рушниці для ЗСУ.

Навесні цього року до гурту Антитіла звернулись розробники комп'ютерної гри Death From Above. Це міжнародний проект, в якому залучені команда з різних країн: України, Польщі, Фінляндії, Казахстану, Німеччини та Португалії. В цій комп'ютерній грі геймер використовує дрони для знищення агресора. Частина коштів з прибутку від продажу гри йде в благодійни фонди України - на «Армію дронів» та «Повернись живим». Розробники гри запросили гурт Антитіла написати саундтрек для гри.

Фронтмен гурту Тарас Тополя сказав, що це для них новий досвід. Наприкінці травня гурт Антитіла показав цю написану пісню, вона написана двома мовами - англійською та українською. Зробили відео на українську версію пісні "Мій сокіл".

Концерти гурту Антитіла відвідало багато їх закордонних прихільників. Вони надихались українською музикою, виступом українських музикантів, підтримуючи таким чином Україну. Вони виступили з Боно та Едж з Ю2 в Лондоні, які вийшли на сцену до українських музикантів, щоб підтримати їх та Україну.

Самі музиканти гурту Антитіла відвідали за кордоном українські школи та українські осередки в Європі, провели зустрічі із сотнями маленькіх українців, зі своїми слухачами та прихильниками.

Підтримати Україну

Стяг України

З 28 вересня 2023 року по 18 жовтня 2023 року український гурт «Антитіла» вирушає в тур США та Канадою для збору коштів для Збройних Сил України та гуманітарної допомоги.

Антитіла Боно та Едж з Ю2 в Лондоні

Вони дадуть концерти у 13 містах, таких як: Філадельфія, Вашингтон, Нью-Йорк, Бостон, Монреаль, Торонто, Детройт, Чикаго, Сіетл, Сакраменто, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Маямі. Інформацію про дати концертів шукайте на сайті музикантів.

Нагадаю, що музиканти гурту Антитіла з початку повномасштабного вторгнення російської армії пішли захищати Київ та Україну зі зброєю в руках. З 2023 року вони відновли свою концертну діяльність.

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, її війська перейшли кордони незалежної України та пішли в наступ на Київ та інші міста, села України. Російські війська мали завдання за три дні окупувати всю Україну. Та воїни ЗСУ, Прикордоні війська, Авіація, Артилерія, війська ППО, Нацгвардія, моряки, весь народ України дали відсіч агресору!

США, Великобританія, страни ЄС надають Україні фінансову та військову допомогу в її боротьбі за незалежність, за що їм велика подяка! В 2022 році Україна подала заявку в ЄС , в військовий союз НАТО. Український народ бачить своє майбутнє серед розвинутих європейських країн в центрі Європи.

На початку лютого 2023р. Володимир Зеленський здійснив офіційні візити до Великобританії та ЄС.

Україна була, є і буде завжди! Слава Україні та її героїчному народу!!

Підготовлено за матеріалами сайту рок-гурту Антитіла
Слідкуйте за музичними та іншими подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Гурт Антитіла написав пісню про захисників міста Бахмут - "Фортеця Бахмут".

Український дует "Творчі" зайняв шосте місце на Євробаченні 2023. Переможець - конкурсантка Лорін зі Швеції.

Оля Полякова, Анна Трінчер, POSITIFF заспівали разом та збирають кошти на дрони для ЗСУ.

Віталій Козловський та Світлана Тарабарова заспівали дуетом в пам'ять загиблих воїнів України.

Рок-гурт The HARDKISS показав нову потужну пісню "Маяк" та відеокліп до неї.