Оля Полякова, Анна Трінчер, POSITIFF заспівали разом та збирають кошти на дрони для ЗСУ.

Відома українська співачка Оля Полякова та репер POSITIFF заспівали разом з молодою акторкою та співачкою Анною Трінчер нову українську пісню "Шлях до перемоги". Прослухати її та подивитись відео до пісні можливо на офіційному Ютуб каналі Анни Трінчер, повідомляє інтернет-журнал Соліст. Дивіться його нижче. Відео та пісня мають вже більше 700 тисяч просмотрів.

Виконавці пісні підключились до зборів коштів на дрони RQ 35 для ЗСУ та закликають донатити всіх слухачів цієї пісні, та тим самим наближати перемогу України та визволення окупованої території України від російських військ та їх колоборантів. Посилання на збір коштів є під відео на Ютуб https://send.monobank.ua/jar/6qRpV9mWiT або можна перейти за посиланням через QR-код в кінці самого відео або зображення - нижче.

QR-код для донатів на дрони для ЗСУ

Сама пісня получилась дуже потужна та енергійна, повна позитиву та віру в перемогу України. Кожен з цих виконавців вклав всю свою душу та свою позитивну енергію в запис цієї пісні "Шлях до перемоги". Підтримайте позитивними лайками та коментарями виконавців!

Мета наша світла. Віримо в Світло!!
Співають популярні українські виконавці.

Ми разом все можемо,
Поруч тут кожний
І ми переможемо!
Заряджають вірою в перемогу України!

За те що все ближче стає Перемога
Подякуєм ЗСУ!
Подякуєм Богу!

Дійсно так! Велика подяка воїнам України за їх важку працю. На деяких ланках східного фронту дуже важка ситуація - російські війська застосовують всю наявну в них зброю, авіацію, ракети, щоб продвинутись хоч на км вперед. Руйнуть українські міста та села, вбивають мирних жителів та дітей, порушують всі міжнародні правила ведення війни. Та українські воїни мужньо тримають оборону та готуються до контрнаступу та визволення української землі. Їм потрібна наша допомога. То зробіть донат, важливі навіть невеликі суми - 10, 20, 50, 100 грн. Коли ми це зробимо разом, то допомоги буде більше!!

Підтримати Україну

Стяг України

Фото співачки Олі Полякової, репера POSITIFF та молодої акторки, співачки Анни Трінчер, яка знімалась в відомому українському серіалі "Школа".

Фото  співачки Олі Полякової,  репера POSITIFF та молодої співачки Анни Трінчер

Багато українських музикантів збирають кошти для ЗСУ, їздять з волонтерскими концертами на фронт, виступають перед військовими. Це гурти Антитела, ВВ, Бумбокс, Океан Ельзи, СКАЙ, Друга ріка та інші виконавці. Ці концерти потрібні для психологічного розвантаження воїнів, для моральної підтримки їх бойового духа.

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, її війська перейшли кордони незалежної України та пішли в наступ на Київ та інші міста, села України. Російські війська мали завдання за три дні окупувати всю Україну. Та воїни ЗСУ, Прикордоні війська, Авіація, Артилерія, війська ППО, Нацгвардія, моряки, весь народ України дали відсіч агресору!

США, Великобританія, страни ЄС надають Україні фінансову та військову допомогу в її боротьбі за незалежність, за що їм велика подяка! В 2022 році Україна подала заявку в ЄС , в військовий союз НАТО. Український народ бачить своє майбутнє серед розвинутих європейських країн в центрі Європи.

На початку лютого 2023р. Володимир Зеленський здійснив офіційні візити до Великобританії та ЄС.

Україна була, є і буде завжди! Слава Україні та її героїчному народу!!

Слідкуйте за музичними та іншими подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Рок-гурт The HARDKISS показав нову потужну пісню "Маяк" та відеокліп до неї.

Гурт Антитіла написав пісню про захисників міста Бахмут - "Фортеця Бахмут".

Гурт ВВ виконав "Щедрика" в оновленому оранжуванні в супроводі музикантів та дитячого хору в концерті "Єдині. В Новий рік разом".

Гурт Бумбокс у жовтні дав серію концертів у Польші.