Рок-гурт The HARDKISS показав нову потужну пісню "Маяк" та відеокліп до неї.

Відомий український рок-гурт The HARDKISS опублікував нову потужну пісню "Маяк", повідомляє інтернет-журнал Соліст. На пісню знятий відеокліп. Дивіться його нижче.

Це одна з найкращих пісень рок-гурту The HARDKISS останнім часом! Хардрокові ритми гитар, потужний голос Юлії Саніной впевнено ведуть слухача за собою.

Символічні слова:
"В темному морі ми не одні!"
Так і є. Ми не одні!!

Але для багатьох українців цей "Маяк" набагато ширший! Тому ця пісня символічна для багатьох слухачів, бо в кожного - свої "Маяки" для руху вперед та в бік світла. Це - і родина, і друзі, і кохана справа, і відчуття спільної боротьби за свободу, і можливість робити добрі справи, можливість допомагати тим, хто цього потребує, і головний "Маяк" - це вільна країна - Україна!

let it shine! Дайте йому світити!! Закликають музиканти.

"Світ ловив тримав мене так, тільки зломати не зміг.
В темному морі ми не одні
На відстані руки
З нами небесні ліхтарі
Маяки!"

Ці перефразофані слова Григорія Сковороди - також відображають сьогодення українського суспільства.

В дикому штормі ми не одні
На відстані руки
В кожному морі є свої
Маяки!

Підтримати Україну

Стяг України

Так воно і є.

Музиканти рок-гурт The HARDKISS, як і багато інших творчих українців, колективів, допомогають своїми коштами ЗСУ та простим українцям, які потерпали від російської агресії.

Музиканти рок-гурт The HARDKISS

Після такої дуже потужної пісні рок-гурту The HARDKISS вже не знаєш, а що може бути краще? Та все ж чекаємо нових, таких же гарних пісень рок-гурту The HARDKISS.

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, її війська перейшли кордони незалежної України та пішли в наступ на Київ та інші міста, села України. Російські війська мали завдання за три дні окупувати всю Україну. Та воїни ЗСУ, Прикордоні війська, Авіація, Артилерія, війська ППО, Нацгвардія, моряки, весь народ України дали відсіч агресору!

США, Великобританія, страни ЄС надають Україні фінансову та військову допомогу в її боротьбі за незалежність. В 2022 році Україна подала заявку в ЄС , в військовий союз НАТО. Український народ бачить своє майбутнє серед розвинутих європейських країн в центрі Європи.

На початку лютого 2023р. Володимир Зеленський здійснив офіційні візити до Великобританії та ЄС.

Україна була, є і буде завжди! Слава Україні та її героїчному народу!!

Слідкуйте за музичними та іншими подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Гурт Антитіла написав пісню про захисників міста Бахмут - "Фортеця Бахмут".

Гурт ВВ виконав "Щедрика" в оновленому оранжуванні в супроводі музикантів та дитячого хору в концерті "Єдині. В Новий рік разом".

Дует TVORCHI став переможцем национального відбору на Євробачення-2023.

Гурт Бумбокс у жовтні дав серію концертів у Польші.