Український гурт KOZAK SYSTEM записав нову пісню "Українське сонце" та опублікував кліп до неї.

Популярний український гурт KOZAK SYSTEM на початку липня показав в інтернет мережі нову пісню "Українське сонце" та відеокліп до неї , повідомляє інтернет-журнал Соліст. Пісня вийшла дуже мелодічна та трохи сумна. Вона відгукнеться в душі кожного українця! Дивіться кліп та слухайте пісню нижче.

Так. Свобода та незалежність України виборюється ціною багатьох втрат кращих синів та дочок. "Так багато втрачено, дорого заплачено", - співає фронтмен гурту Іван Леньо.

Та все не дарма - "Українське сонце зійшло! Хай яскраво світить воно!"

Українці завжди будуть пам'ятати всіх тих, хто загинув відстоюючи українську державу.

"Ми вистояли найважчі дні війни. Ми переламали хребта російській армії. Ми запалили вогонь перемоги над злом. Ми народжуємось, росія вмирає. Я знаю, що настане момент, коли з усіх гучномовців країни замість тривожних сирен зазвучить гімн України. І цей час наближається. Триматися і навалювати!” - такі слова написав Іван Леньо, лідер гурту KOZAK SYSTEM під цїєю піснею та відео роботою.

Підтримати Україну

Стяг України

Музиканти гурту KOZAK SYSTEM у 2023 році записали багато гарних пісень, постійно виступають з благодійними концертами для українських військових, збирають кошти на БПЛА та автомобілі для військових.

Українське сонце зійшло - гурт KOZAK SYSTEM

Шанувальники української пісні та гурту KOZAK SYSTEM добре відгукнулись на цю пісню. Є такі відгуки:

Нік @user-lw1oc8xu4e
Боже...дай нам сили, стійкості, витримати, перемогти і ніколи не забути, яку ціну заплатили за цю Перемогу, за це Українське Сонце! Дякую вам!!

Нік @anya_gnap
Дякую Вам за Вашу творчість! За безцінний внесок в розвиток нашої культури та ідентичності! Слава Україні!

Нік @user-mi7bq6ym1s
Дякую. Вічна честь всім полеглим і невинно убієнним. Сили рідним. Не пробачимо....Слава воїнам, які боронять нашу землю, янгола охоронця вам козаки!

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, її війська перейшли кордони незалежної України та пішли в наступ на Київ та інші міста, села України. Російські війська мали завдання за три дні окупувати всю Україну. Та воїни ЗСУ, Прикордоні війська, Авіація, Артилерія, війська ППО, Нацгвардія, моряки, весь народ України дали відсіч агресору!

США, Великобританія, страни ЄС надають Україні фінансову та військову допомогу в її боротьбі за незалежність, за що їм велика подяка! В 2022 році Україна подала заявку в ЄС , в військовий союз НАТО. Український народ бачить своє майбутнє серед розвинутих європейських країн в центрі Європи.

20-21 травня в Японії відбувся саміт країн G7 за участю Володимира Зеленського, на якому країни "Сімки" висловили безумовну підтримку України в її захисті від російської агресії.

Україна була, є і буде завжди! Слава Україні та її героїчному народу!!

Підтримуйте українських виконавців та слідкуйте за музичними та іншими подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Український електро-фольк гурт Go_A презентував кліп та нову пісню "Русалочки".

Рок-гурт Антитіла гастролює та продовжує творчу діяльність, збираючи кошти на допомогу ЗСУ.

Оля Полякова, Анна Трінчер, POSITIFF заспівали разом та збирають кошти на дрони для ЗСУ.

Віталій Козловський та Світлана Тарабарова заспівали дуетом в пам'ять загиблих воїнів України.

Рок-гурт The HARDKISS показав нову потужну пісню "Маяк" та відеокліп до неї.