Гурт "Океан Ельзи" дав благодійний полуакустичний концерт до 32-го Дня Незалежності України.

Популярний український гурт "Океан Ельзи" дав благодійний полуакустичний концерт до 32-го Дня Незалежності України.. Цей концерт організований разом з телеканалом "1+1", компанією "Київстар" та благодійним фондом "Повернись живим" в рамках проекту "Нам тут жити". Дивіться відео та слухайте концерт нижче.

Святослав Вакарчук наголосив у своєму виступі на концерті, що такі заходи можливі завдяки героїчній боротьбі української армії та народу проти російської агресії. Він розказав, що кошти від концерту та благодійні внески підуть на розмінування країни.

Як наслідок російській агресії в Україні залишаються тисячі мін та вибуховий пристроїв, які треба розмінувати та знищити. Потрібні гроші на засоби для цього розмінування. Мета - зібрати перші 175 млн грн. Робіть свої донати.

Святослав Вакарчук виконав у цьому концерті найвідоміші пісні гурту "Океан Ельзи". Такі, як "Квіти міних зон", "Я не здамся без бою", "Човен", "Місто весни", "Обійми", "Я їду додому" та інші. З молодою співачкою КОЛА Святослав Вакарчук заспівав дуетом свою пісню "Коли ми двоє". Цю пісню слухачі в залі, військові слухали стоячи, бо вони розуміють, що таке бути разом зі своїми коханими, коли на це лише одна ніч, одна доба відпустки...

Благодійний концерт гурту

Підтримати Україну

Стяг України

Святославу Вакарчуку знову вдалося створити на цьому концерті особливу атмосферу, в яку хочеться поринити ще й ще, та не виходити з неї, як навдовше. Такі концерти лікують поранені душі українців та воїнів.

Благодійний концерт гурту

Наприкінці концерту всі разом - музиканти та слухачі заспівали Гімн України.

Під відео цього концерту багато вдячних коментарів та побажань.

@andriyskremeta4729
Браво Святославе вам і вашій команді за прекрасні пісні .Низький уклін ЗСУ .Вперед до перемоги .А в перемозі я не сумніваюся .Я Україну люблю і тим що я українка пишаюся. Автор Романна.

@alexandrealves7352
Slava Ukraini! Love from Portugal!

@user-gy5mz1ge3z
Низький уклін всім,хто наближає нашу Перемогу!Слава Україні! Слава ЗСУ!

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, її війська перейшли кордони незалежної України та пішли в наступ на Київ та інші міста, села України. Російські війська мали завдання за три дні окупувати всю Україну. Та воїни ЗСУ, Прикордоні війська, авіація, артилерія, війська ППО, Нацгвардія, моряки, весь народ України дали відсіч агресору!

США, Великобританія, страни ЄС надають Україні фінансову та військову допомогу в її боротьбі за незалежність, за що їм велика подяка! В 2022 році Україна подала заявку в ЄС , в військовий союз НАТО. Український народ бачить своє майбутнє серед розвинутих європейських країн в центрі Європи.

20-21 травня в Японії відбувся саміт країн G7 за участю Володимира Зеленського, на якому країни "Сімки" висловили безумовну підтримку України в її захисті від російської агресії.

Україна була, є і буде завжди! Слава Україні та її героїчному народу!!

Підтримуйте українських виконавців та слідкуйте за музичними та іншими подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Коля Сєрга, Саша Чемеров написали пісню "Живи" - творчий рух "Культурний десант".

Український гурт KOZAK SYSTEM записав нову пісню "Українське сонце" та опублікував кліп до неї.

Український електро-фольк гурт Go_A презентував кліп та нову пісню "Русалочки".

Рок-гурт Антитіла гастролює та продовжує творчу діяльність, збираючи кошти на допомогу ЗСУ.

Віталій Козловський та Світлана Тарабарова заспівали дуетом в пам'ять загиблих воїнів України.