Коля Сєрга, Саша Чемеров написали пісню "Живи" - творчий рух "Культурний десант".

Відомі українські автори, музиканти Коля Сєрга, Саша Чемеров написали пісню "Живи" та присвятили її українським медикам та воїнам, повідомляє інтернет-журнал Соліст. Дивіться відео та слухайте пісню нижче.

Медики в Україні, які працюють у військових госпітолях або на фронті, спасають тисячі воїнів, які боронять від агресора українську землю та державу. Дуже часто вони працюють, оперують у складних фронтових умовах, навіть під ворожими обстрілами.

Окремі підрозділи працюють на передовій, вивозячи, евакуйовуочи ранених. Серед них багато медиків-жінок.

Саме від їх тяжкої праці залежить життя поранених воїнів. Вони роблять все можливе, щоб надати вчасну допомогу та повернути до життя поранених бійців.

Скрин військового медика-жінки з відео Живи

Автор слів цієї пісні Коля Сєрга пішов до лав ЗСУ з самого початку повномасштабного вторгнення. Він розповідав, що був з гастролями в Миколаєві, коли розпочалася війна. Він пішов у воєнкомат, вступив до лав тероборони Одеси, де отримав зброю, боронив кордони цього міста.

Підтримати Україну

Стяг України

Вже потім його почали запрошувати військові, щоб він виступив в їх частині зі своїми піснями під гітару. Потім Коля з друзями та іншими авторами почали збирати кошти на різні потреби військових, які до них звертаються. Так виник рух "Культурний десант".

Музиканти "Культурного десанту" написали декілька гарних, вже відомих пісень "Пєхота", "Бєлгород", "Слухай" та інші. Запрошують відомих українських авторів, музикантів, співаков для виступу перед військовими.

Під відео "Живи" багато вдячних коментарів та побажань.

@svetlanas9225
Безмежна вдячість медикам за врятовані життя та нашим захисникам! Слава Україні!Слава ЗСУ! Слава Медикам!!

@MariiaMrynska
Дякую всім медикам ! Ви -Боги, не інакше! Українці , живіть! Нам ще демографічну ситуацію в Україні покращувати.

@esmi.kulakova
Дякую нашим медикам?? дякую що рятуєте наших Захисників! Зі святом Вас!! Слава Україні!

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну, її війська перейшли кордони незалежної України та пішли в наступ на Київ та інші міста, села України. Російські війська мали завдання за три дні окупувати всю Україну. Та воїни ЗСУ, Прикордоні війська, авіація, артилерія, війська ППО, Нацгвардія, моряки, весь народ України дали відсіч агресору!

США, Великобританія, страни ЄС надають Україні фінансову та військову допомогу в її боротьбі за незалежність, за що їм велика подяка! В 2022 році Україна подала заявку в ЄС , в військовий союз НАТО. Український народ бачить своє майбутнє серед розвинутих європейських країн в центрі Європи.

20-21 травня в Японії відбувся саміт країн G7 за участю Володимира Зеленського, на якому країни "Сімки" висловили безумовну підтримку України в її захисті від російської агресії.

Україна була, є і буде завжди! Слава Україні та її героїчному народу!!

Підтримуйте українських виконавців та слідкуйте за музичними та іншими подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Український гурт KOZAK SYSTEM записав нову пісню "Українське сонце" та опублікував кліп до неї.

Український електро-фольк гурт Go_A презентував кліп та нову пісню "Русалочки".

Рок-гурт Антитіла гастролює та продовжує творчу діяльність, збираючи кошти на допомогу ЗСУ.

Віталій Козловський та Світлана Тарабарова заспівали дуетом в пам'ять загиблих воїнів України.