Гурт Океан Ельзи оприлюднив відео на свою нову пісню "Квіти мінних зон".

Український гурт "Океан Ельзи" оприлюднив на своєму офіційному ютуб каналі нову пісню та відео "Квіти мінних зон", повідомляє інтернет-журнал Соліст. В коментарі до відео вони пишуть, що цю пісню вони написали декільна років тому, вона повинна була ввійти в новий альбом гурту квітня 2022р. Але війна змінила всі плани...

Сама пісня написана та виконана фронтменом гурту Святославом Вакарчуком дуже емоційно та проникливо. Знову Святослав своїм виконанням пісні, своїм голосом проникає в найпотаємніші куточки души кожного слухача.

Приспів
Вона рве твої думки
Бо на відстані руки
Тремтять сльози і бетон
Цвітуть квіти мінних зон
Дихає війна
Мамо, це не сон!

В відео до пісні режисер Олег Томін використав кадри з хроніки реальних українських військових та поєднав їх з кадрами з міст та дитячих майданчиків в Україні. Це поєднання - воно скрізь. Бо українські військові завжди на зв'язку з рідними, з своїми коханими, дітьми та батьками. Це їх надійний тил, який їх підтримує. Заради якого вони захищають свою землю, українську державу.

В коментарі до відео музиканти гурту ОЕ закликають усіх приєднатися до акції #ДорогиПеремоги , та збирання коштів на автівки українським військовим. Бо на фронті дуже важливо мати мобільність війська, швидко реагувати на всі військові виклики, доставляти військових, медиків та боєприпаси в потрібне місце.

Кожен може долучитися до збору коштів своїми донатами.Також всі кошти від просмотрів цього відео, від прослуховувань цієї пісні на всіх музичних платформах підуть на закупку пікапів військовим України. Приєднуйтесь!

Океан Ельзи - збір на пікапи українським військовим

Всі разом ми наближаємо нашу перемогу та мир для України!

В коментарях до цього відео пишуть слова на підтримку України люди зі всього світу, бо Україна - на стороні добра та світу захищає себе від темряви та "орків"!

Підтримати Україну

Стяг України

Український народ - це нащадки Київської Русі, а воїни України - це нащадки козаків Запоріжської Січи, найкращі воїни на Європейському континенту. Вони повинні мати сучасну зброю та транспортні засоби для перемоги в цій війні!

Збір коштів йде разом з партнерами гурту "ОЕ" - благодійним фондом "Повернись живим" та мобільним оператором Київстар, який вже виділив 10 млн грн на цей благодійний проект.

Святослав Вакарчук - відео Квіти мінних зон

Припинити цю війну - це забрати росіянам свої війська з України, вийти за межі кордонів незалежної української держави!
Припинити ракетний обстріл України, припинити бомбардування української території з російських літаків та кораблів!
Вибачитись перед українським народом та компенсувати Україні всі збитки та руйнування від російської військової агресії.

Слідкуйте за музичними подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Українські відомі музичні зірки заспівали разом на підтримку України.

Українські зірки Олександр Пономарьов, Михайло Хома, Тарас Тополя, Євген Кошовий, Юрій Ткач, Петро Чорний заспівали разом на підтримку України.

Молода співачка Jerry Heil записала нову пісню "Мрія".

Фронтмен рок-гурту Бумбокс Андрій Хливнюк та легендарний рок-гурт Pink Floyd записали разом сингл "Hey, Hey, Rise Up".

СКАЙ опублікував відеокліп на пісню "Не Відступати і Не Здаватись".