Українські відомі музичні зірки заспівали разом на підтримку України.

Відомі українські музичні зірки Ольга Полякова, Михайло Хома, Тіна Кароль, Наталья Могилевська, Сергій Бабкін, Фагот, Юлія Саніна, Алексєєв, Настя Каменских NK, Артем Півоваров, Злата Огневич, Ольга Цибульська, MELOVIN, Олександра Заріцька, МУАЯД, Абдельрахім, ведучі телеканалу Україна Володимир Остапчук, Олексій Суханов заспівали разом пісню "Ми з Украхни" на підтримку своєї України., повідомляє інтернет-журнал Соліст.

Пісня «Ми з України» створена, щоб висловити підтримку й пошану незламності, згуртованості та бойовому духу нашого народу у цій жорстокій війні. Усі ми, як один, виборюємо свободу і європейське майбутнє України. Реліз кліпу «Ми з України» відбувся 23 червня на YouTube каналу «Україна».

Переможний хіт «Ми з України» написали Артур Желєзняк і Маша Лічі на замовлення телеканалу «Україна». Аранжуванням треку займався Сергій Грачов. Режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко.

Приспів
Ми з України!
Серце велике, справжнє навіки!
Ми з України! Нас не здолати - зламані ґрати!
Ми з України! До перемоги наші дороги!
Ми з України! Доля єдина - вільна країна!

Тіна Кароль

Більшість росіян підтримують свою владу, яка вклала їм в голови через телебачення, через інтернет-пропаганду, що в "Україні засіли нацисти", яких треба знищити. Пропонуємо росіянам, зберіться там відомі люди, домовтеся та приїзжайте в Україну подивитись, де ті нацисти-фашисти в Україні? Де? Кого в Україні треба денацифікувати та вбивати? Весь український народ став на захист своєї держави.

Приїзджайте та подивіться, що наробили ваші солдати, якого лиха наробила ваша армія, обстрілюючи мирні українські місця, школи, лікарні, вокзали!Та розкажіть там у себе, що ми не прагнемо війни, ми захищаємо свою країну. Україна - це свободна, демократична, многонаціональна держава, яку треба поважати. З якою треба жити в мирі та добросусідстві.

Вільна Україна

Наведіть лад у себе в Росії!! Де вже 20 років править Путін зі своєю свитою олігархів! Навіщо воювати з українським народом?! В Росії живе мільйони українців, які раніше оселилися на Кубані та в Сибіру, на Поволж'ї та Тюмені. То спитайте в себе та в них, хто такі українці? Україна йде шляхом демократичних реформ в суспільстві та економіці, вибравши своєю метою вступ до Європейського союзу та оборонного блоку НАТО. Росія же йде до диктатури та автократії, де заборонено навіть висловлюватись проти війни та влади!! Україна прагне жити в мирі та злагоді зі своїми сусідами та державами! Росія та її влада нападає та прагне підкорити собі сусідні країни.

Український народ не пітримує ні нацистів, ні бойовіків, ні терористів, про яких кажуть росіянам. В парламент України на останніх виборах не пройшли ніякі радикальні українські партії. В Україні є своя Конституція, Президент, парламент, виконавча влада, свої Збройні Сили, прикордонники, правоохоронні органи. Україна має свою 1.5 тисячілітню історію!

Підтримати Україну

Стяг України

Український народ - це нащадки Київської Русі, а воїни України - це нащадки козаків Запоріжської Січи, найкращі воїни на Європейському континенту. То треба читати, вивчати та поважати історію інших народів, держав, континентів, щоб брати для себе найкращі приклади.

В Україні живуть багато людей різних національностей. І всі вони живуть в мирі та злагоді. Не мають ніяких утисків, всі громади добре розвиваються та вивчають свою історію.

Росіяни ж навпаки - знищують все українське: мову, символи, людей, інфраструктуру. Це схоже на ненавість тих, хто у себе в державі не може навести лад, бо їх там постійно принижує влада, не дає висловити свою думку, не дає обирати кращих та інших, вбиває незгодних з їх корупцією, ховає за грати всіх, хто висловлює вільну думку та протестує!
Росияне - наведите порядок у себя в стране, уходите, не нужны вы нам - оккупанты в Украине!

Припинити цю війну - це забрати росіянам свої війська з України, вийти за межі кордонів незалежної української держави!
Припинити ракетний обстріл України, припинити бомбардування української території з російських літаків та кораблів!
Вибачитись перед українським народом та компенсувати Україні всі збитки та руйнування від російської військової агресії.

Слідкуйте за музичними подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Українські зірки Олександр Пономарьов, Михайло Хома, Тарас Тополя, Євген Кошовий, Юрій Ткач, Петро Чорний заспівали разом на підтримку України.

Молода співачка Jerry Heil записала нову пісню "Мрія".

В Київі та Берліні одночасно відбувся другий благодійний телемарафон Save Ukraine.

Фронтмен рок-гурту Бумбокс Андрій Хливнюк та легендарний рок-гурт Pink Floyd записали разом сингл "Hey, Hey, Rise Up".

СКАЙ опублікував відеокліп на пісню "Не Відступати і Не Здаватись".