Фронтмен рок-гурту Бумбокс Андрій Хливнюк та легендарний рок-гурт Pink Floyd записали разом сингл "Ой, у лузі червона калина" (Hey, Hey, Rise Up).

Фронтмен відомого українського рок-гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк та легендарний рок-гурт "Pink Floyd" записали разом сингл "Hey, Hey, Rise Up" в підтримку України, її народу та українських воїнів, повідомляє інтернет-журнал Соліст.
Професійне, рокове, стильне музичне виконання від рок-гурту "Pink Floyd", емоційний та хвилюючий вокал Андрія Хливнюка захоплюють слухача з перших слов, з перших акордів!!

Pink Floyd Україна

В відео до пісні взяті кадри війни в Україні, в яких показано, як українці героїчно захищають свою державу та Батьківщину від російської агресії.

Андрій Хливнюк Україна та Pink Floyd

Весь світ: США, Великобританія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Канада, Польща, Чехія, Фінляндія, Греція, Італія, Литва, Люксембург, Мальта, Парагвай, Португалія, Нова Зеландія, Норвегія, Румунія, Словаччина, Південна Африка, Швеція, Швейцарія підтримує Україну та її музику – сингл "Hey, Hey, Rise Up" на першому місці в чартах iTunes.

Hey, Hey, Rise Up

"Враховуючи, що зібрані від релізу гроші йдуть в Україну, здається, все вийшло чудово. Величезна подяка Pink Floyd та особисто Девіду Гілмору" - написав Андрій Хливнюк на сторінці Бумбокса в Фейсбук.На цій сторінці також можливо побачити відео цього виконання.

З початку нової фази російської агресії проти України в лютому 2022 року Андрій Хливнюк записався в тероборону Києва та разом з побратимами та військовими захищав Київ від ворога. Навіть мав легке поранення в обличчя.

На сторінці в Фейсбук також зазначено, що восьме та дев'яте квітня 2022 року мали стати важливими днями для Бумбокс Family – на ці дати були запланованi концерти у київському Палаці Спорту. Були продані тисячі квитків але рок-н-рол довелося відкласти на невизначений термін. "Після перемоги ми повернемось до музики. Дякуємо всім нашим фанам за підтримку, до зустрічі!" - пишуть музиканти.

Перемога в цій війні буде за Україною, бо її воїни - нащадки кращих воїнів світу - українських козаків!!! Бо за Україною правда та право відстоювати свою землю, свої міста, свою Батьківшину, свою свободу від російської окупації!! Бо Україну підтримує весь демократичний світ!

Припинити цю війну - це забрати росіянам свої війська з України, вийти за межі кордонів незалежної української держави! Припинити ракетний обстріл України, припинити бомбардування української території з російських літаків та кораблів! Компенсувати Україні всі збитки та руйнування від російської військової агресії.

Раніше Андрій Хливнюк записав цю пісню "Ой, у лузі червона калина" разом з The Kiffness.

Слідкуйте за музичними подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Гурт Бумбокс опублікував новий відеокліп на сингл "Імперії впадуть".

СКАЙ опублікував відеокліп на пісню "Не Відступати і Не Здаватись". Відео.

ТНМК та KOZAK SYSTEM опублікували шокуюче відео з війни в Україні на сингл Мамо.

Рок-группа "Без обмежень" гастролирует по Украине с новым альбомом "Вільні люди".

Гурт Антитела записав новий мотиваційний сингл "Стань" та зняв на нього відеокліп.