ТНМК та KOZAK SYSTEM опублікували шокуюче відео з війни в Україні на сингл Мамо.

29 березня українські гурти ТНМК та KOZAK SYSTEM опублікували відео на їх спільний сингл "Мамо", в якому вони використали відео з кадрами війни в Україні, яка з 24 лютого зазнає агресії від російської армії, більшості російського народу та влади, повідомляє інтернет-журнал Соліст. В пісні, в відео розповідається історія українського воїна, який повертається додому та розповідає матері про війну.

Дивіться відео пісні "Мамо" українських гуртів ТНМК feat. KOZAK SYSTEM.

Хлопці, музиканти задумали зробити цю пісню ще рік назад, але зараз вона набула ще більшого значення. Україна в огні але міцно захищається, бо має сильну армію та відважних українськиї воїнів, які нищать ворога по всій українській землі!

Ось, що каже Фоззі про цю музичну роботу: “Рік тому Іван Леньо з KOZAK SYSTEM запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою - на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима. Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування.

І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше - раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги. Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою - це вже інша Україна. Та інший світ“.

Результати обстрілів житлових домів в Україні

Фагот: “Коли я продюсував цей трек, мені в деяких місцях відчулося замість кіка використати звук пострілу гармати. Не міг тоді я знати що ця звукова метафора дуже скоро стане для всіх нас суворою реальністю.”

жінки захищають Україну

Іван Леньо: “Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна Мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!”

При монтажі цього відео були використані відео з соцмереж про кадри війни та руйнувань міст в Україні. В Росії заборонили соцмережи фейсбук та інстаграм, щоб росіяни не змогли бачити правду про війну в Україні! А правда в тому, що росіяни руйнють цілі укранські міста: будівлі, лікарні, школи, мости, дороги!

Це геноцид України та українського народу за їх сободу та незалежні державу! Та перемога в цій війні буде за Україною, бо її воїни - нащадки кращих воїнів світу - українських козаків!! Бо за Україною правда та право відстоювати свою свободу від російської окупації!

Припинити цю війну - це забрати росіянам свої війська з України, вийти за межі кордонів незалежної української держави! Припинити ракетний обстріл України, припинити бомбардування української території з російських літаків!

Фото з результатами обстрілу та бомбардувань українських міст

Слідкуйте за музичними подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Хип-хоп группа "ТНМК" выпустила первую часть своего нового альбома "Ватра".

Переможцем фінала відбору на Євробачення 2022 стала Аліна Паш але вона не поїде на Євробачення.

Рок-группа "Без обмежень" гастролирует по Украине с новым альбомом "Вільні люди".

Гурт Бумбокс опублікував новий відеокліп на сингл "Імперії впадуть".

Гурт Антитела записав новий мотиваційний сингл "Стань" та зняв на нього відеокліп.