ТНМК та KOZAK SYSTEM опублікували шокуюче відео з війни в Україні на сингл Мамо.

29 березня українські гурти ТНМК та KOZAK SYSTEM опублікували відео на їх спільний сингл "Мамо", в якому вони використали відео з кадрами війни в Україні, яка з 24 лютого зазнає агресії від російської армії та влади, за згодою більшості російського народу , повідомляє інтернет-журнал Соліст. В пісні, в відео розповідається історія українського воїна, який повертається додому та розповідає матері про війну.

Результати обстрілів житлових домів в Україні

Хлопці, музиканти задумали зробити цю пісню ще рік назад, але зараз вона набула ще більшого значення. Україна в огні але міцно захищається, бо має сильну армію та відважних українськиї воїнів, які нищать ворога по всій українській землі!

Ось, що каже Фоззі про цю музичну роботу: “Рік тому Іван Леньо з KOZAK SYSTEM запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою - на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима. Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування.

І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше - раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги. Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою - це вже інша Україна. Та інший світ“.

Фагот: “Коли я продюсував цей трек, мені в деяких місцях відчулося замість кіка використати звук пострілу гармати. Не міг тоді я знати що ця звукова метафора дуже скоро стане для всіх нас суворою реальністю.”

жінки захищають Україну

Іван Леньо: “Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна Мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!”

При монтажі цього відео були використані відео з соцмереж про кадри війни та руйнувань міст в Україні. В Росії заборонили соцмережи фейсбук та інстаграм, щоб росіяни не змогли бачити правду про війну в Україні! А правда в тому, що росіяни руйнють цілі укранські міста: будівлі, лікарні, школи, мости, дороги!

Це геноцид України та українського народу за їх сободу та незалежні державу! Та перемога в цій війні буде за Україною, бо її воїни - нащадки кращих воїнів світу - українських козаків!! Бо за Україною правда та право відстоювати свою свободу від російської окупації!

Припинити цю війну - це забрати росіянам свої війська з України, вийти за межі кордонів незалежної української держави! Припинити ракетний обстріл України, припинити бомбардування української території з російських літаків!

Фото з результатами обстрілу та бомбардувань українських міст

Дивіться відео пісні "Мамо" українських гуртів ТНМК feat. KOZAK SYSTEM.

Слідкуйте за музичними подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Хип-хоп группа "ТНМК" выпустила первую часть своего нового альбома "Ватра".

Переможцем фінала відбору на Євробачення 2022 стала Аліна Паш але вона не поїде на Євробачення.

Рок-группа "Без обмежень" гастролирует по Украине с новым альбомом "Вільні люди".

Гурт Бумбокс опублікував новий відеокліп на сингл "Імперії впадуть".

Гурт Антитела записав новий мотиваційний сингл "Стань" та зняв на нього відеокліп.