Гурт Бумбокс опублікував новий відеокліп на сингл "Імперії впадуть".

Сьогодні об одинадцятій український гурт Бумбокс опублікував на свойому Ютуб каналі відеокліп на свою пісню "Імперії впадуть". Раніше цю пісню можливо було почути в акустичному варіанті на концертах Бумбоксу. Наприклад, є відео виконання цієї пісні 17.10.21р. в місті Кременчук. Музикальний сингл "Імперії впадуть" в повному музичному, студійному виконанні гурт Бумбокс опублікував у себе на каналі вчора.

скрин з відео

Режисером кліпа став Стас Гуренко. Він вирішив передати зміст пісні, як поєдинок між двома коханими-фехтувальниками. Це підтримало настрій та напругу самої пісні. Режисер говорить, що цим кліпом він завершує трилогію від кліпів "ДШ", "Ангела" до "Імперії впадуть".

“Кліп “Імперії впадуть” - це певною мірою завершення трилогії, до якої входять кліпи “ДШ” та “Ангела.” Між собою ці відео об'єднані метафоричністю та візуальним стилем: у “ДШ” головний герой стоїть перед вибором, який змінить все у його житті, в “Ангела” отримує удари, що лишають на тілі шрами, опіки та татуювання, а в “Імперії впадуть” сам стає тим, хто ці удари завдає.
"Імперії впадуть" - історія про те, як стосунки з коханою людиною, хоч би якими вони були, лишають на нас сліди. І отримавши цей досвід, ми несемо його із собою. Іноді людина з'являється в житті іншої як підтримка, іноді як випробування, яке не кожен здатен пройти. Що робити? Встати та продовжити? Завдати удару в спину чи просто здатися? Кинути зброю та віддатись одне одному? Варіантів безліч, як і безліч тактик у фехтувальному поєдинку”.

Андрій Хливнюк говорить так про цю спільну роботу:“Імперії впадуть” - це фінал трилогії, знятої Стасом Гуренком, до якої входять чудовий на мій погляд знаковий кліп “ДШ”, “Ангела”, “Імперії впадуть”. Важливо розуміти, що, говорячи про трилогію, я маю на увазі саме відео, бо як пісні, це роботи з різних альбомів і з різним змістом. Дякую йому.

скрин з відео

В кліпі знялась українська модель Наталія Гоцій. На свойомі ютуб каналі в неї є відео, де вона розповідає, що в неї це був перший її досвід зйомок у кліпі та ще й з улюбленим гуртом! Вона розповідає та також дає цікави кадри зі зйомок цього кліпу. Зіграти свою роль в кліпі в неї вийшло добре!

На знімальному майданчику Андрія та Наталію замінили професійні спортсмени-фехтувальники Влади Харькової та Володимира Станкевича.

Слова: Андрій Хливнюк, музика: Андрій Хливнюк, Денис Левченко, Павло Литвиненко. Текст пісні Ви знайдете під відеокліпом.

То ж дивіться новий відеокліп "Імперії впадуть" від українського гурту Бумбокс.