Сингл "Джорджоне" Юрка Юрченка та гурту YURCASH / ЮРКЕШ вже чотири неділі на першому місці "Хіт-параду 12-2".

Український гурт YURCASH / ЮРКЕШ записав новий сингл "Джорджоне", який в жовтні чотири неділі займає перше місце в популярному українському хіт-параді “12-2” від українського радіо Промінь. Щотижня слухачі радіо Промінь голосують і визначають переможця цього хіт-параду. Слухай та підтримуй українську музику!

Український гурт YURCASH / ЮРКЕШ у хіт-параді

Сингл "Джорджоне" українського гурту YURCASH / ЮРКЕШ опублікован на їхньму Ютуб каналі у вересні, та здобув хороші відгуки від слухачів.

Запис, зведення і мастеринг: “Na Hati Records studios”. Звукорежисер: Олександр Садовець. Постер і анімація: Сергій Шевченко (Onkel Sheff).

Музику та лірику написав фронтмен гурту Юрко Юрченко. Вказано, що пам’яті Серджіо Леоне і Енніо Моріконе.

В Юрка Юрченка вийшла дуже потужна мелодія та вокальне виконання цього синглу “Джорджоне”. Слухачі можуть відмітити для себе десь схожість цього виконання від Юрка Юрченка на техніку співу колишньго лідера гурту Queen Фредді Мерк'юрі, який помер у 1991р.

У своєму емоційному виконанні синглу “Джорджоне” Юрко Юрченко зміг захопити слухача не тільки мелодією пісні, а й цілою історією в ній.

Слухайте сингл “Джорджоне” від гурту YURCASH / ЮРКЕШ.

В серпні Юрко Юрченко записав цікаве інтерв'ю з Сергієм Жаданом у його програмі “Говорить Жадан” на радіо НВ. Це інтерв'ю можливо знайти у подкастах цього радіо.

До речі, український гурт YURCASH / ЮРКЕШ в жовтні 2021 року відсвяткував свої 17 років! Наразі в гурту такі музиканти:
Юрій (Юркеш) Юрченко - вокал, бек-вокал, аранжування, Юрій (Кондрат) Кондратюк — гітара, Юрій (Рафф) Захарчук — барабани, Артур (Арчі) Макєєв — бас-гітара.

Ось як їх прихильники в Фейсбуці на сторінці F.C. “YURCASH / ЮРКЕШ” визначають їх теперешній стиль:
“Теперішній "Yurcash" – явище, яке не має нічого спільного з поміркованою поп-музикою. Якщо існує в світі такий стиль, як доброзичливий, усміхнений панк – то це саме той випадок. Принаймні, ідейна основа, бо в самій музиці елементів намішано: панк, ска, симфонічний рок, хардкор, і вся ця кухня заправлена фольком. Плюс – є речі, які визначити просто неможливо. Суміш – супер, багата і смачна. Це самобутній рок, немов соковитий шматок м'яса, засмажений на дикому вогнищі.
Окремої уваги заслуговують тексти – гарні зразки справжнього, розумного стьобу. Під їх музику ви можете трясти патлами як в останній раз, або ж просто на мить зависнути, розкусивши глибокий сенс, лагідно закладений Автором в пісню”.

Юрко Юрченко має потужну патріотичну позицію. Гурт виступає на різних українських фестивалях, перед військовими, не чурається малих сцен, та музичних експериментів. Заспівав навіть в метро Києва в 2018 році!

Матеріали на тему музики

Артем Пивоваров заспівав дуетом з Олегом Скрипкою на вірш Миколи Вінграновського «Романс».

Группы "Океан Эльзы" и "Один в каное" записали дуэтную песню "Місто весни" и сняли на неё клип.

MONATIK снял красивый летний клип на песню JOMO / Зажигать.

Украинская группа KOZAK SYSTEM и ІЛЛЯ LETAY спели совместную песню "Танцюєш" и сняли на неё новый клип.