Группы "Океан Эльзы" и "Один в каное" записали дуэтную песню "Місто весни" и сняли на неё клип.

Лидер группы "Океан Эльзы" Святослав Вакарчук написал песню о Львове "Місто весни", которую спел и записал совместно с солисткой львовской группы "Один в каное" Ириной Швайдак. Группы также сняли совместный клип на эту песню, он опубликован в сентябре на ютуб канале гр. "Океан Эльзы". Имеет уже более 1,7 млн просмотров.

Смотрите видео клип гр. "Океан Эльзы" и "Один в каное" на песню "Місто весни".

Песня получилась красивой и лирической. Святослав говорит, что написал её, гуляя в киевском парке с воспоминаниями о Львове. Прийдя домой, он быстро наиграл и записал на ноты эту песню.

Он решил предложить её спеть Ирине Швайдак солистке львовской группы "Один в каное", за творчеством которой он следит. Сушает их музыку, песни.

Вот как он сам говорит об этом:
«Коли почав думати про колаборацію, з ким було б органічно записати таку пісню, з абсолютно львівським артистом, хто в мене теж асоціюється зі Львовом та ще й пісня від початку була акустичною, то уявити когось іншого, ніж “Один в каное”, було неможливо. Я їх поважаю і ціную, мені дуже подобається їхня творчість. І дякую Ірі та Устиму, що відгукнулись!

Окрім того, Устим трішки по іншому зіграв оригінальну партію гітари, бо я ще той гітарист)). Він додав свого стилю. Якраз в настрої “Один в каное”. Крім того, він придумав чудове соло на гітару, якого не було в оригінальній версії. Партію фортепіано зіграв я, а вокальні заспівали я та Іра. Щодо музичного продакшену, то його робила практично вся група “Океан Ельзи”. Ми зараз працюємо як колективний продюсер і Мілош, і Дусік (Денис Дудко), і Денис Глінін, і я”.

клип гр.

А вот, что об этом совместном творчстве говорит Ирина:
“Я добре пам'ятаю, як Святослав казав, що написав цю пісню на одному подиху за дуже короткий час. Для мене, як авторки власних пісень, цей стан дуже знайомий і цінний. Пісні, які пишуться на одній хвилі зазвичай "дихають" від самого початку. Тож нашим основним завданням було не нашкодити: не змінити до непізнаваності, не згубити душі пісні, але відчути і підхопити той настрій, який в ній є”.

Как снимали видео сообщает сайт гр. "Океана Эльзы".
Відео на пісню “Місто весни” було знято у Львові режисером Віктором Придуваловим. Саме він колись зняв культове відео ОЕ “Холодно” і теж у Львові. Оператор – Ярослав Пілунський. Один з цікавих моментів на зйомках. Всім відомо, що Львів – одне з найбільш дощовитих міст України. У пісні теж є рядки про дощ. Проте, коли знімали відео була чудова погода, чим усі були відверто задоволені. І вже о 4-й ранку, коли йшли зйомки буквально останніх кадрів на словах “чому ми не можем забути про зливи” раптом пішов сильний дощ. Цей момент зафільмували і він потрапив у кліп.