Гурт Антитіла записав англомовну версію пісні Hello та оприлюднив на неї новий кліп.

Український гурт "Антитіла" записав англомовну версію своєї пісні Hello. Музиканти також зняли відео кліп на нову версію пісні Hello, повідомляє інтернет-журнал Соліст. Цим відео кліпом вони продовжили історію, яку зняли на свою пісню "Лови момент", де подружжя, діти, друзі відпочивають та йдуть Карпатами але в кінці цієї історії лунає ядерний вибух...

В новій відео роботі гурту "Антитіла" їх товариш повертається з космосу на Землю, щоб перевірити, чи придатна планета до життя після ядерного вибуху. Фантастика?! Це може стати жахливою реальністю, якщо росіяни застосують ядерну зброю або підірвуть ядерні електростанції в війні, яку вони розпочали проти України.

кадри з відео кліпу пісні Hello

Світ може бути зруйнований ядерними вибухами, якщо росіяни не зупиняться! Їм треба забрати свої війська з чужої території, з чужої держави, та жити в мирі з сусідніми странами та народами.

В цій відео роботі на пісню Hello були використані кадри з реальної війни в Україні, зі знищеною військовою технікою окупантів в районі Харкова, де проходять військову службу музиканти з гурту Антитіла. З початком нової фази масштабної війни проти України Тарас Тополя та його товариші вступили в тероборону, щоб захищати Україну.

кадри з відео кліпу пісні Hello

В коментарі до відео Тарас Тополя написав: «Ми створили англійську версію пісні Hello майже одночасно з українською. Та нова реальність змусила переосмислити цю пісню, тому протягом війни в Україні з’явилася нова лірика. І тепер пісня та кліп набуває зовсім інших сенсів, якими ми хочемо поділитися зі світом. Цією піснею мають бути сказані найгучніші слова про мир, і про ті незворотні наслідки які спричинить війна, якщо людство не зупиниться. З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя восторжествувало. Ми написали цю пісню як звернення до людства. І впевнені, що людство почує її».

За 4 дні пісня має вже дуже багато просмотрів та чудових відгуків від слухачів. "Це неймовірно.. Дуже емоційна пісня, західним друзі зможуть теж зрозуміти зміст пісні. Дякую за творчість!" - пишуть в коментарях.

Підтримати Україну

Стяг України

Іномовні коментарі: "Slava Ukraini! I bought your album MLNL from your website (love it!) and have been singing my own 'ukrainian' words in preparation for seeing you at an actual GIG somewhere once Ukraine has been victorious . Thank you for the English language version of Hello, it's much appreciated".

Ось ще один коментар до цього відео: "Мурахи по шкірі, сльози в очах... Дай, Боже, сил гуртом пережити це страхіття і не втратити людяність та ЛЮБОВ!"

Так! Посадити нову зелену квітку, нове дерево життя, розпочати нову еру миру та злагоди, припинити війну - закликають музиканти з гурту "Антитіла"!

Дуже важко, коли вже п'ять місяців росія веде повномасштабну війну проти України та українського народу. Нищить інфраструктуру, мирні міста, людей, дітей, бомбить з літаків, обстрілює ракетами, реактивними снарядами, танками. Та українські збройні сили, український народ дають достойну відсіч цій навалі "орків" та варварів.

Припинити цю війну - це забрати росіянам свої війська з України, вийти за межі кордонів незалежної української держави!
Припинити ракетний обстріл України, припинити бомбардування української території з російських літаків та кораблів!
Вибачитись перед українським народом та компенсувати Україні всі збитки та руйнування від російської військової агресії.

Слідкуйте за музичними подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Гурт Океан Ельзи оприлюднив відео на свою нову пісню "Квіти мінних зон"

Українські відомі музичні зірки заспівали разом на підтримку України.

Українські зірки Олександр Пономарьов, Михайло Хома, Тарас Тополя, Євген Кошовий, Юрій Ткач, Петро Чорний заспівали разом на підтримку України.

Молода співачка Jerry Heil записала нову пісню "Мрія".

Фронтмен рок-гурту Бумбокс Андрій Хливнюк та легендарний рок-гурт Pink Floyd записали разом сингл "Hey, Hey, Rise Up".