Олександр Пономарьов, Михайло Хома, Тарас Тополя, Юрій Горбунов знову заспівали разом на підтримку Збройних Сил України.

Співак, музикант Олександр Пономарьов знову написав гарну пісню на підтримку бойового духу Збройних Сил України, яку він заспівав разом Михайлом Хомою, Тарасом Тополею, та відомим телеведучим Юрієм Горбуновим, , повідомляє інтернет-журнал Соліст.
В записі пісні зову прийняв участь Оркестр та Хор Заслуженого Академічного Ансамблю пісні та танцю Збройних сил України під керівництвом диригента Дмитра Антонюка. Режесура та монтаж відео Володимир Шурубура. Відео опубліковане на ютуб каналі Олександра Пономарьова в серпня і має вже більше 2-х мільйонів просмотрів.

Пісня вийшла дуже патріотична, піднімає бойовий дух українців та воїнів ЗСУ та ВМС України на відсіч збройної агресії росіян.

"На землі, в повітрі і на морі,
Україна знищить ворогів!
Рідні землі, українські зорі
Були й будуть тут з покон віків!" - співають хлопці.

Український народ згуртувався на захист своєї країни, на захист своєї землі, своїх домівок, сімей від російських загарбників, яких російська пропаганда висвітлює, як "освободітєлєй" чужої для них території незалежної держави. В знайдених методичках та рекомендаціях солдатам російської армії вказано про необхідність знищення українського населення, яке має патріотичний настрій та підтримує свою державу. Це свідчить про свідомий та спланований новий геноцид українського народу.

За півроку цієї війни український народ та українські воїни показали, що вони нікому не віддадуть свою країну та українську землю. Українці змогли відбити ту навалу повономасштабного вторгнення російських військ з лютого 2022 року, змусили відступити "другу армію світу" росіян від Києва, Чернігова, Сум, Полтави, Харкова, Миколаєва. Бої ведуться зараз за Херсоньку, Луганську, Донецьку, Запорізьку область та український Крим.

Україна получила підтримку країн Європейського союзу, США, Великої Британії, Канади, бо вона зараз захищає демократичні цінності Європи та всього світу. Щоб вистояти проти такого великого за теріторією та населенням агресора необхідна концентрація зусиль та ресурсів багатьох країн Європи. Росія прагне захопити Україну, щоб потім повернути собі вплив ще й на Балтійськи держави та на східну Європу.

Так, за півроку є втомлення від війни в Україні. Та світ повинен розуміти, що агресора треба наказати за вторгнення в незалежну державу, бо безвідповідальність за це поруше всі міжнародні закони, встановить закон сили - хто сильніший, той і править...Тому треба й надалі підтримувати Україну та накладати санкції на російського агресора, владу та його юридичні компанії.

Своїми піснями, своєю культурою український народ і надалі показує свою аутентичність, свій особливий український колорит, свою тисячелітню історію.

В Україні живуть багато людей різних національностей. І всі вони живуть в мирі та злагоді. Українці - це дружелюбний народ, який з доброю та відкритою душею готовий зустрічати своїх друзів, але не агресорів та ворогів...

співаки Олександр Пономарьов, телеведучий Юрій Горбунов та воїни ЗСУ

Росіянам треба задуматись - чому більшість їх населення, міст, поселень живе на більш нижчому соціальному та економічному рівні, чим Норвегія, Германія, Швеція, Данія, Італія, Франція та інші? Росія ж має більшу територію, більше запасів нафти, газу, руди, вугілля! Чому ці запаси використовуються на збагачення верхівки їх влади, покупку замків, великих віл, домівок в Європі, яхт та кораблів, а не на будівництво нових, сучастних соціальних об'єктів в Росії, житлових масивів та на підвищення соціальних виплат та пенсій? Чому? Запитайте себе росіяне!

Чому в Росії заборонени відомі соціальні мережі, сайти, відео хостинг Ютуб, пошукова система Гугл, де можна знайти актуальну інформацію? Чому в Росії заборонено висловлюватись проти війни?!! Чому не можна висловлювати вільно свою думку?!

В Україні ж панує демократія та свобода слова! Ми вільні! Тому ми можемо вільно висловлювати свої думки та вільно обирати та переобирати собі владу! Ось в чому різниця!

Припинити цю війну - це забрати росіянам свої війська з України, вийти за межі кордонів незалежної української держави!
Припинити ракетний обстріл України, припинити бомбардування української території з російських літаків та кораблів!
Вибачитись перед українським народом та компенсувати Україні всі збитки та руйнування від російської військової агресії.

Слідкуйте за музичними подіями на сторінках інтернет-журналу Соліст.

Матеріали на тему музики

Українські зірки Олександр Пономарьов, Михайло Хома, Тарас Тополя, Євген Кошовий, Юрій Ткач, Петро Чорний заспівали разом на підтримку України.

Молода співачка Jerry Heil записала нову пісню "Мрія". Відео.

Фронтмен рок-гурту Бумбокс Андрій Хливнюк та легендарний рок-гурт Pink Floyd записали разом сингл "Hey, Hey, Rise Up".

СКАЙ опублікував відеокліп на пісню "Не Відступати і Не Здаватись". Відео.