интернет-журнал Солист.

Solist

интернет - журнал
март 2014г.

Пользовательского поиска
Подарки, сувениры

Главная

Конфликт в Украине между властью и протестующим народом затягивается.

Мнение днепропетровцев о ситуации в Украине.

Объявлено о создании Народного объединения «Майдан».

Украинский путь в Европу, или «сквозь тернии к звездам».

Текст соглашения между В. Януковичем и лидерами оппозиционных партий от 21 февраля 2014г.

Стурбовані трагічними випадками втрати життів в Україні, Прагнучи негайно припинити кровопролиття, Рішуче налаштовані прокласти шлях до політичного врегулювання кризи, Ми, сторони, що нижче підписалися, домовилися про таке:

1. Протягом 48 годин після підписання цієї угоди буде прийнято, підписано і оприлюднено спеціальний закон, який відновить дію Конституції України 2004 року зі змінами, внесеними до цього часу. Підписанти заявляють про намір створити коаліцію та сформувати уряд національної єдності протягом 10 днів після цього.

2. Конституційна реформа, що врівноважуватиме повноваження президента, уряду та парламенту, буде розпочата негайно і завершена у вересні 2014 року.

3. Президентські вибори будуть проведені одразу після прийняття нової Конституції України, але не пізніше грудня 2014 року. Буде прийнято нове виборче законодавство, а також сформовано новий склад Центральної виборчої комісії на пропорційній основі відповідно до правил ОБСЄ і Венеціанської комісії.

4. Розслідування нещодавніх актів насильства буде проведено під спільним моніторингом влади, опозиції та Ради Європи.

5. Влада не запроваджуватиме надзвичайний стан. Влада й опозиція утримаються від застосування силових заходів.

Верховна Рада України прийме третій закон про звільнення від відповідальності, який поширюватиметься на ті ж правопорушення, що й закон від 17 лютого 2014 року.

Обидві сторони докладатимуть серйозні зусилля для нормалізації життя в містах і селах шляхом звільнення адміністративних та громадських будівель й розблокування вулиць, скверів і площ.

Незаконна зброя має бути здана в органи Міністерства внутрішніх справ України протягом 24 годин з моменту набрання чинності вищезгаданим спеціальним законом (п.1 цієї Угоди).

Після зазначеного періоду всі випадки незаконного носіння та зберігання зброї підпадатимуть під чинне законодавство України. Сили опозиції та влади відійдуть від позицій протистояння. Влада використовуватиме сили правопорядку винятково для фізичного захисту будинків органів влади.

6. Міністри закордонних справ Франції, Німеччини, Польщі та Спеціальний представник Президента Російської Федерації закликають до негайного припинення всіх видів насильства та протистояння.

м. Київ, 21 лютого 2014 року

Від влади:

президент України Віктор Янукович

Від опозиції:

лідер партії УДАР Віталій Кличко,
лідер ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк,
лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок

Засвідчили:

Від Європейського Союзу: Федеральний міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр, Міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський та керівник департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ Французької Республіки Ерік Фурн’є.

Хронология событий в Киеве и Украине 22 февраля 2014г.

Хронология событий в Киеве и Украине 21 февраля 2014г.

Хронология событий в Киеве и Украине 20 февраля 2014г.

Хронология событий в Киеве и Украине 19 февраля 2014г.

Хронология событий в Киеве и Украине 18 февраля 2014г.

Источник сайт Украинской правды

Материалы по теме.

Совет безопасности ООН рассмотрел вопрос по ситуации в Украине.

Россия приняла решение о вводе своих войск в Украину!

Инициативная группа "1 декабря" предложила для обсуждения Национальный Акт свободы.

Решение Президента Украины В. Януковича не подписывать в Вильнюсе Соглашение с ЕС привело к политическому кризису в Украине.

Вернуться на главную

 

 

Закажи кредитку Приватбанка.

Имя:

Телефон:


Украинская Баннерная Сеть

 

Rambler's Top100

Solist2.com.ua 2009-2014г. Реклама на сайте
© использование и копирование материалов сайта разрешается при наличии прямой ссылки на сайт и указания автора материала.
Наш электронный адрес: solist2@gmail.com