УкрЮтюбПроєкт та відомий телеведучий Євген Синельников зняли репортаж про крафтові вироби та майстрів з Чернігова.

Відеоканал УкрЮтюбПроєкт з його ведучим Євгенем Синельниковим, зняли відеорепортаж про крафтове виробництво та майстрів своєї справи з Чернігова. Це відео можно подивитись на Ютюбканалі "УкрЮтюбПроєкт", де є й інші цікаві репортажі про "Крафтові мандри" містами України.

Чернігів вистояв перед російською навалою, російські окупанти не змогли зайти в це місто, яке героїчно захищали воїни ЗСУ, територіальної оборони та містяни. Після того, як ЗСУ вигнали оккупантів з півночі України, місто Чернігів почало відновлюватись. Зараз місто знову живе, працює та розвивається.

У відеорепортажі з Чернігова розказали про вироби музичних інструментів з дерева, про ляльку-мотанку, виробництва виноградного вина, соціальну майстерню велосипедів та вироби аксесуарів для кав’ярень.

Ляльки-мотанки з Чернігова

В репортажі про вироби музикальних інструментів Євген зустрівся з майстром Ігорем.Той розповів, як його хобі та любов до музики, переросли в справу його життя. Які він виробляє музичні інструменти, хто їх покупає, чи грають на них відомі музиканти? Дивіться в цьому сюжеті.

З родиною Тетяни та її доньки Даши Євген спробував зробити свою першу ляльку-мотанку. Майстрині розказали, що в 2022 та 2023 роках попит на їх ляльки-мотанки дуже зріз, бо багато людей стали цікавитись Україною. Ляльки-мотанки беруть, як оберіг для дому, або як подарунок.

Євген Синельников та Настя Донець

На північній Черніговщині вирощують виноград та роблять виноградне вино! Про це розповів Євгену його виробник Борис. На відміну від південних районів України на північних землях вирощують сорти винограду, які потребують менше сонця. Але вино з цього винограду також, як і на півдні, виходить смачне і якісне.

Про свою майстерню велосипедів розповів Євгену Сергій. Він розказав, що це якоюсь мірою соціальний проект їх спільноти, бо к ним в майстерню можна приїхати, взяти інструмент та отримати безкоштовну допомогу в ремонтуванні велосипеду. Крім того, хлопці також ремонтують та приводять до ладу довкілля біля своєї майстерні, будуючи еко-простір.

В Чернігові також є відомі виробники аксесуарів до кав'ярні, які виробляють більше 200 виробів! У 2022 році вони пережили облогу та обстріл Чернігова, відновили у квітні виробництво, логістику та знову почали працювати - про це розповів Євгену Станіслав.

Вони продають свої вироби в Чернігові, по Україні та по світу!

Ось такий цікавий вийшов цей репортаж з Чернігова.
Вірте в Україну! Бо такі люди, такі майстри - це сучасне обличчя України! Дивіться цікаві репортажі "Крафтових мандрів" з інших міст України - це дуже надихає!