интернет-журнал Солист.

Solist

интернет - журнал
октябрь 2015г.

Пользовательского поиска

Главная

В конкурсе "Голос Країни-5" победил Антон Копытин. Комментарий финала и полуфинала.

В вокальном проекте телеканала 1+1 "Голос дети-2" победил Роман Сосанчин.

Украинский оператор Сергей Михальчук среди лауреатов 65-го Международного кинофестивале в Берлине.

Лауреаты премии Золотой Глобус 2015г.


Kод для 50% скидки: LGDF0

Кредитка

 

В Украине в прокат вышли два новых фильма - “Брати. Остання сповідь” и «Загублене місто».

24 вересня в український прокат виходить карпатська драма “Брати. Остання сповідь” від продюсерів фільму “Поводир" за підтримки Державного агенства з питань кіно.

Постер фильма Брати. Остання сповідь Це історія любові та ненависті двох братів, які доживають віку в гірському селі. Після успішної фестивальної долі стрічка виходить на великі екрани в 15-ти українських містах.

Сценарій фільму написаний за романом “Джмелиний мед” шведського автора Торґні Ліндґрена — члена Академії, що присуджує Нобелівську премію з літератури. Авторка сценарію та режисерка Вікторія Трофіменко перемістила місце дії в Українські Карпати. “Брати” стали першим українським фільмом, який відібрали водночас на три кінофестивалі класу “А” — в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому фільм отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка Наталка Половинка.

Восени цього року фільм змагатиметься за право потрапити в оскарівську номінацію “Найкращий фільм іноземною мовою” від України.

З 1 жовтня український трилер «Загублене місто» виходить в кінотеатральний прокат.Жанр: фантастийний трилер.

Стрічка розповідає про паралельні світи. Результатом невдалого експерименту стала техногенна катастрофа, наслідки якої лишаються невивченими. У зоні відчуження з’являються лише мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають. Головні герої картини – мрійливий мародер, жінка, що втратила сім’ю та засуджений суспільством науковець –волею обставин опиняються у незвичайному місті з власними законами. Чи можна втекти від долі? Що робити, коли твій світ змінився назавжди?

Картина створена кіностудією художніх фільмів ім. О.Довженка за підтримки Державного агентства з питань кіно. На момент зйомок, бюджет фільму складав 6 млн. грн. Одну гривню з продажу кожного квитка буде перераховано у благодійний фонд «Турбота поколінь» на закупівлю медикаментів для бійців АТО.

Ключові ролі у фільмі Віталія Потруха виконали актор театру та кіно і радіоведучий Андрій Джеджула, актриса Ірина Новак і народний артист України Сергій Романюк.

А також Дмитро Лінартович, Костянтин Лінартович, Валерій Легін, Євген Капорін та інші.

Андрій Джеджула, який зіграв роль сталкера, що полює у зоні за артефактами, зазначив: «Мені дуже пощастило з роллю, тут я граю бешкетника, а вони подобаються всім. Але мій герой наділений моральними цінностями, для нього важливі поняття любові, відносин, розуміння».

«Приємно, що фільм зняли саме на кіностудії Довженка, де вийшли одні з найкрутіших українських картин. Крім того, для мене дуже важливо, що «Загублене місто» це не шароварне кіно, не один з шаблонних і звичних фільмів, які вкоренилися в українській кінотрадиції. Цей фільм - нові двері для українського кіно і ще один крок у бік розвитку національного кінематографа» - коментує головний герой фільму Андрій Джеджула.

Зйомки фантастичного трилеру проходили поблизу Чорнобильської зони у м. Славутич та на закинутих промислових зонах і шахтах Західної України.

Фільм «Загублене місто» покажуть у 22 містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Тернополі, Запоріжжі, Каховці, Херсоні, Дніпродзержинську, Нікополі, Лубнах, Макарові, Хмельницькому, Чернігові, Вінниці та Черкасах.

Трейлєр фільму «Загублене місто».

В Украине запретили для показа ряд российских сериалов, пропагандирующих российскую армию и насилие.

С 8 февраля в кинотеатрах Киева покажут украинский документальный фильм "Добровольці Божої Чоти".

Лауреаты 87-й премии Оскар в 2015г.

Вернуться на главную

 

 

Rambler's Top100

Solist2.com.ua 2009-2015г. Реклама на сайте
© использование и копирование материалов сайта разрешается при наличии прямой ссылки на сайт и указания автора материала.
Наш электронный адрес: solist2@gmail.com