интернет-журнал Солист

Solist

интернет - журнал
січень 2019р.

Пользовательского поиска

Главная


Украинская Баннерная Сеть

6 січня 2019 року Вселенський патріарх Варфоломій у Стамбулі передав томос про автокефалію Православної Церкви України.

6 січня 2019 року у Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій передав томос про автокефалію Православної Церкви України митрополиту Київському і всієї України Епіфанію., повідомляє сайт Української правди. Це велика історична подія! Мільйони православних українців з Української Автокефальної Православної Церкви та Української Православної Церкви Київського патріархату, громадяни України мріяли про об'єднання та отримання підтверження незалежності української церкви від московської.

Передача томосу про автокефалію Православної Церкви України

Надання томосу про автокефалію Православної Церкви України є відтворення незалежної Православної Церкви України.

15 грудня Об'єднавчий собор представників українських православних церков обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Української православної церкви Київського патріархату Єпіфанія предстоятелем єдиної помісної православної церкви в Україні. Раніше був затверджен статут єдиної Православної Церкви України.

Митрополит Єпіфаній подякував усім і закликав усіх православних українців до єднання, зазначивши, що двері нової української помісної православної церкви відкрити для всіх.

Церемонія передачи томосу про автокефалію відбулася 6 січня 2019 року під час літургії у патріаршому храмі Святого Георгія. Богослужіння проводили спільно Вселенський патріарх Варфоломій та митрополит Епіфаній.

Передача томосу про автокефалію Православної Церкви України

В ході богослужіння патріарх Варфоломій передав митрополиту Епіфанію жезл митрополита і томос про автокефалію Православної Церкви України. На богослужінні в храмі був присутній президент України Петро Порошенко, голова Верховної Ради України Андрій Парубій та члени української делегації.

7 січня, на Різдво Хритове томос про автокефалію Православної Церкви України був привезений до України і віряни змогли його побачити у древній Софії Київській. Потім, він був повернутий у Стамбул, де у середу, 9 січня, усі члени Синоду Вселенського патріархату підписали томос про автокефалію Православної церкви України. 10 січня томос був повернутий в Україну.

11 жовтня 2018 року Вселенський Патріархат почав процес надання автокефалії Православній церкві України.

11 січня 2019 року

ВР України прийняла Постанову "Про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві".

Депутати ВР України прийняли Закон "Про Вищий антикорупційний суд" в цілому.

ВР Украины приняла новый закон по государственным гарантиям медицинского обслуживания населения.

Вернуться на главную

Кредитка

 

Rambler's Top100

Solist2.com.ua 2009-2019г. Реклама на сайте
© использование и копирование материалов сайта разрешается при наличии прямой ссылки на сайт и указания автора материала.
Электронный адрес сайта: solist2@gmail.com