интернет-журнал Солист

Solist

интернет - журнал
липень 2018р.

Пользовательского поиска

Главная

В Киеве установлена главная новогодняя ёлка Украины.

В Украине отметили 26 День Независимости.

В Страсбурге подписано решение ЕС о введении безвизового режима для граждан Украины.

Работникам клубных учреждений изменены условия выплаты доплаты за выслугу лет.

Помощь украинским военным в зоне АТО.


Украинская Баннерная Сеть

ВР України прийняла Постанову "Про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві".

5 липня 2018р. депутати ВР України прийняли Постанову "Про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві".Постановою передбачається забезпечити належні організаційно-правові умови для занесення об’єкту культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією пам'ятки національного значення та подальших кроків щодо музеєфікації артефактів для створення національного музейного закладу культури.

 Україна

Постанова передбачає доручення Кабінету Міністрів України щодо вжиття необхідних заходів для збереження об’єктів історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві та створення передумов для занесення об’єкту культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією пам'ятки національного значення.

Постановою рекомендується Київській міській державній адміністрації вжити вичерпних заходів для інформування громадськості стосовно об’єктивного поточного стану щодо музеєфікації об’єкту культурної спадщини та широкого обговорення подальших кроків з метою зменшення соціальної напруги.

В лютому 2015р. при будуванні підземного торгового центру на Поштовій площі були знайдені історичні артефакти Київської Русі XI-XIII століть.

 Україна

Заказником цих робіт є Дирекція будівництва підземних доріг, а інвестором — "Хенсфорд-Украина".

Проект торгового центру на Почтовій площі Києва

Червоним позначено на плані площа майбутнього музею.

Будівництво торгового центру було припинено. Археологи почали раскопки. Було знайдено біля 300 монет різного часу, кераміка, свинцеві печатки. На цій території був річний древний порт Києва.

Прийнято Рішення про будування історичного музею на території торгового центру. Під цей музей в квітні 2017р. інвестор виділив 110 кв. м. Археологи кажуть, що треба територія під музей в 1 000 кв. м. Громадські активісти також вимагають від влади та інвестора більшої площі для музею.

Святослав Вакарчук - політик в Україні має бути "кіборгом".

ВР Украины приняла новый закон по государственным гарантиям медицинского обслуживания населения.

Со следующего учебного года детей в Украине будут учить по новому закону об образовании.

Вернуться на главную

Кредитка

 

Rambler's Top100

Solist2.com.ua 2009-2018г. Реклама на сайте
© использование и копирование материалов сайта разрешается при наличии прямой ссылки на сайт и указания автора материала.
Наш электронный адрес: solist2@gmail.com