интернет-журнал Солист
Solist интернет - журнал
лютий 2021р.
Пользовательского поиска

25 лютого - прем'єра нової української комедії "Скажене весілля 3".

25 лютого в кінотеатрах України відбудиться прем'єра нової української комедії "Скажене весілля 3".Всі пам'ятають комедії "Скажене весілля" та "Скажене весілля 2", де родина Середюків видавали заміж своїх доньок.

Настала черга - їхнього молодшого сина Захара. Але знову батьків не влаштовує вибір дитини - Захара, бо його невістою стала красуня циганочка Рада.

У фільму знову знімаються відомі українські актори, співаки, шоу-мени: Катерина Файн, В'ячеслав Хостікоєв, Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Олега Винник, Потап, Позитив, Арам Арзуманян, до них приєдналися Надія Мейхер, Анна Трінчер та Валерія Товстолес. Режисер фільму Любомир Левицький, на рахунку якого такі фільми, як «Штольня», «Тіні незабутих предків» та «#SelfieParty».

Творчй гурт фільма Скажене весілля 3

Пісні для фільму написали Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик та Дмитро Степанов. Дуже "запалює" у фільмі циганський театр “Романс”. Тож глядачам є на що подивитись в цьому кіно, споглядати за відомими акторами та виконавцями, за новим розвитком сюжету, та насолоджуватись сільським предмістям Київа. Саме там проходили зйомки комедії в серпні та вересні 2020 року.

Ось саундтрек до фільму "На щастя", який презентував Потап. Він вже заряджає позитивом!

Ось офіційний трейлер фільму "Скажене весілля 3".

Тож ті, хто хоче добре провести час, побачити нове українське, калоритне кіно можуть піти в кінотеатр та трохи розважитись, не забуваючи про карантині міри проти COVID-19.

В украинский прокат вышел новый украинский фильм о войне на Донбассе "Атлантида".

Роман Сасанчин стал победителем вокального конкурса Голос країни 10 сезон.

29 ноября состоялся финал 7 сезона "Танці з зірками" на телеканале 1+1 - победители Санта Димопулос и Макс Леонов.

Вернуться на главную

Solist2.com.ua 2009-2021р. Реклама на сайті
© використання та копіювання матеріалів сайту дозволяється наразі прямого посилання на сайт та повідомлення про автора матеріала.
Електронна адреса сайту: solist2@gmail.com