новости, аналитика - интернет-журнал Солист

Solist

интернет - журнал
июнь 2018р.

Пользовательского поиска

Главная

Украинская рок-группа THE HARDKISS вновь спела на украинском языке и записала клип на песню "Мелодія".

Премьера клипа украинской группы Pianoбой на песню "Все, що тебе не вбиває".

Молодая украинская группа "KAZKA" сняла клип на свою песню "Дива".

Продюсерский центр «Star Time» в г.Одесса научит детей вокалу, танцам, актерскому мастерству, предоставит летний лагерь на берегу Черного моря.


Украинская Баннерная Сеть

Украинская группа Бумбокс и американская группа The Citas записали совместную песню "Тримай мене".

Украинская группа Бумбокс и американская группа The Citas записали совместную песню "Тримай мене", которая опубликована на видео канале группы Бумбокс на сайте ютуб 21 июня. Авторы слов: Андрей Хливнюк, Саша Чемеров. Авторы музыки: Саша Чемеров, Сергей Мартынов. Лейбл: Музыка для Мас.

Украинская группа Бумбокс

Эта совместная работа была задумана давно, об этом говорят лидеры своих коллективов Андрей Хливнюк и Александр Чемеров.

Это оригинальная версия песни "Тримай мене". Будет ещё две: аккустическая и версия С. Чемерова.

Об этой совместной работе Андрей Хливнюк и Саша Чемеров дали интервью для FDR.

Андрей Хливнюк: Перш за все, хочу подякувати тобі Сашко за можливість записати пісню, яку ми повинні були зробити ще 10 років тому. Та краще пізно, ніж ніколи. Вийшла просто офігенна пісня, котру я залюбки слухаю сам, і яка мені не набридла, незважаючи на те, що ми її вже тисячі разів послухали, поки зводили. Це було круто!

Саша Чемеров: Це дуже класний синтез і думаю він усім сподобається!

Що власне надихнуло вас на цю роботу?

Андрей Хливнюк: Влітку 2017-го року спонтанно виникла ідея цього релізу, точніше ми повернулися до неї. Я дуже давно її виношував, але то часу не було, то щось інше заважало. Все почалося з того, що гітарист групи Димна Суміш, Сергій Мартинов запропонував гітарний риф, а Сашко в Лос-Анджелесі написав…

Саша Чемеров: Я ще тут написав. Я взяв цей риф, переклав щось туди-сюди, з’явилася мелодія, але не було тексту. Слова я написав, коли летів із України в Америку і дописав, коли вже прилетів у Штати.

Андрей Хливнюк: Відповідно я теж мав свій текст і свою пісню на цей риф. Я дописав до мелодії, яка мені дуже сподобалася, брідж. І ми записали кожен на своєму континенті вокали, звели це все докупи і отримали пісню декількох гуртів. Трьох як мінімум: Бумбокса, The Gitas та Димної Суміші, адже над однією із версій цієї пісні працювали музиканти Димної Суміші, гурту, якого, на жаль, вже не існує. Дякуємо, хлопці!

Саша Чемеров: Так, дякую всім, хто брав участь у запису пісні на Бобiна Records у Києві, та на Red Gate Recorders у Лос-Анджелесі.

Про що пісня “Тримай Мене”?

Саша Чемеров: Пісня дуже глибока і головне, що в ній є – це повітря, яке залишається для слухача. Кожен зможе сам натягнути на себе свій сенс, не зважаючи на те, що ми з Андрієм теж кожен вкладали туди свої смисли. Там є і між рядками, і в рядках, і в настрої музики, і в подачі, у тому, як ми це робимо, як співаємо, як ми це відчуваємо.

Андрей Хливнюк: Зрозуміти сенс цієї пісні дуже просто. Вам варто прийти на концерт The Gitas чи Бумбоксу і почути її наживо.

Звідси випливає, що ви якось перетнетеся на сцені для спільного виконання цієї пісні?

Андрей Хливнюк: Так, ми будемо виконувати її спільно на фестивалях в Україні. Концертна прем'єра відбудеться сьомого липня під час виступу Бумбоксу на Atlas Weekend.

Саша Чемеров: Я думаю це буде сюрпризом, бо ми ще не знаємо до кінця, де опинимося разом. У нас вже є декілька фестивалів, де ми точно гратимемо разом, але, окрім того, ми можемо з’являтися на одній сцені і в рамках самостійних виступів Бумбоксу та The Gitas. Тому слідкуйте.

Андрій Хливнюк: Так. Слідкуйте за нами в соцмережах і дізнаєтеся більше, де можна буде почути цю пісню наживо.

Запись сделана в студиях: Бобіна Records (Київ) і Red Gate Recorders (L.A.)

Слушайте песню "Тримай мене".

Лента музыкальных новостей.

Материалы по теме

Группа Океан Эльзы сняла новый клип на песню "В небо жене".

Группа СКАЙ опубликовала в ютубе клип на летнюю песню "Давай втечемо".

В студии телепрограммы "Сніданок з 1+1" Валерий Харчишин презентовал новый музыкальный альбом группы "Друга ріка" "Піраміда".

Настя Каменских опубликовала в сети новый клип на песню "Тримай".

Лама показала видео клип на свою песню "Привіт, привіт".

Вернуться на главную

Rambler's Top100

Solist2.com.ua 2009-2018г. Реклама на сайте
© использование и копирование материалов сайта разрешается при наличии прямой ссылки на сайт и указания автора материала.
Электронный адрес сайта: solist2@gmail.com