интернет-журнал Солист.

Solist

интернет - журнал
октябрь 2015г.

Пользовательского поиска

Главная

Андрей Макаревич записал новую песню и дал концерт в Киеве.

Потап, Настя Каменских и Бьянка снялись в новом видео клипе «Стиль собачки».

20 мая в Киеве состоялся концерт памяти Кузьмы.

Группа "Тартак" сделала видео на песню "Никто кроме нас".

 

Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров представили пісню та кліп "Imagine" в рамках світової кампанії #IMAGINE.

29 жовтня 2015р. Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров представили пісню та кліп "Imagine" в рамках світової кампанії #IMAGINE. Цю новини вони повідомили в ранковій програмі "Сніданок з 1+1". Відео робота вийшла дуже чутливою та професійною. Сам відео кліп презентували на каналі Youtube familyboombox. Вже має більш 47 тисяч просмотрів.

На відео каналі є опис цієї роботи.

Влітку 2015р. UNICEF звернулися до Музики для Мас з пропозицією для фронтменів Андрія Хливнюка з "Бумбоксу" та Дмитра Шурова з Pianoboy взяти участь у проекті #IMAGINE - кампанії за рівні права дітей у всьому світі, що зібрала навколо себе сотні тисяч людей. Звісно, і Хливнюк, і Шуров відповіли згодою.

#IMAGINE – що це за кампанія? У листопаді 2014 Йоко Оно безкоштовно передала UNICEF права на пісню і кліп Джона Леннона "Imagine", і на генеральній асамблеї ООН в рамках Конвенції з Прав Дітей, оголосила про старт проекту. Ідея кампанії IMAGINE полягає в тому, що будь-хто може заспівати разом із відомими на весь світ особистостями легендарну пісню Джона Леннона «Imagine» та присвятити її дітям. До цього проекту вже підключилось багато відомих музикантів всього світу.

В Україні версія "Imagine" від Андрія Хливнюка та Дмитра Шурова виходить 29 жовтня у вигляді радіо-синглу та відеокліпу. Пісня спродюсована Дмитром Шуровим й записана в студії "Д.Ы.Ш.У." за участі струнного оркестру. Відеокліп зняв режисер Денис Захаров, який раніше працював над монтажом фільму "Поводир".

Андрій Хливнюк, Бумбокс: "Варто сказати, що мрії збуваються. Ми з Дмитром Шуровим заспівали пісню Джона Леннона - "Imagine". Imagine. Джона Леннона. Йоко Оно і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запропонували виконати цю пісню музикантам в усьому світі і я гордий, що ми зможемо приєднатися до цієї ініціативи”.

Дмитро Шуров, Pianoбой: "Зазвичай, я ніколи не слухаю" Imagine "Джона Леннона, коли у мене все добре. Такі пісні як ця, бувають потрібні, щоб розібратися зі своїми думками, переключитися і сконцентруватися на головному, це все одно, що отримати підтримку старого друга . З моменту написання "Imagine" пройшло вже майже півстоліття, але її меседж абсолютно не застарів - ми всі хочемо бути вільними і жити в спокійному світі, де є місце всім. Для мене робота над нашою з Андрієм версією "Imagine" мала певний терапевтичний ефект, сподіваюся він пошириться і на слухачів. Пісня був записана дуже просто - я грав на піаніно і ми з Андрієм співали одночасно в різних кімнатах студії "Д.Ы.Ш.У." Потім я написав аранжування для струнних та духових і залучив до запису кращих молодих скрипалів та духовиків в Києві. Мастеринг пісні був зроблений в Лондоні, на студії Abbey Road. Я вдячний UNICEF за цю унікальну можливість."

версія

Денис Захаров, режисер кліпу "Imagine": "Це моя перша робота з Андрієм та Дмитром, і я дуже хотів і зробив усе, щоб на першому місці опинилася пісня, її настрій, а не якісь технічні прийоми. Мені хотілося відійти від естетики кліпу, зняти невелике документальне кіно. Сподіваюся, це видно. Взагалі, працювати було дуже легко, навіть сміх Андрія або Діми, через який часом доводилося зупиняти зйомку, не заважав, а підтримував."

Дивіться відео кліп "Imagine" від А. Хливнюка та Д. Шурова.

Пол Маккартни и другие известные музыканты записали видео и сингл «Love Song to the Earth».

Джанет Джексон снялась в видеоклипе на свою песню «No Sleeep»

CКАЙ презентовали видео на новую песню "Дай мені любов".

ТНМК в июне выпустил анимационный клип про Гупало Василя.

Лауреаты музыкальной премии Гремми в 2015г.

Вернуться на главную

 

 


Украинская Баннерная Сеть

 

Rambler's Top100

Solist2.com.ua 2009-2014г. Реклама на сайте
© использование и копирование материалов сайта разрешается при наличии прямой ссылки на сайт и указания автора материала.
Наш электронный адрес: solist2@gmail.com